Senior-Yoga og Stole-Yoga Instruktører

Find en instruktør i dit område. Du er velkommen til at kontakte den pågældende instruktør på deres info.

Heidii Foget
Aalborg
40 90 75 55
heidii@careyoga.dk

Karen Ørberg
Aalborg
30 31 09 32
ke@sgy.dk

Lisbeth Drejøe
Fredericia
26 80 27 19
lisbeth@drejoe.com

 


Anette Vendelboe
Ebeltoft
22 92 72 65
anette.vendelboe@gmail.com

Mette Gram
Aalborg
31 64 74 04

Birgitte Bock
Sorø
23 29 73 44
info@nomimind.dk

Jette Lund
Odder
kontakt@jette-lund.dk

Majken Frøslev
Birkerød
61 27 76 64
majken.fr@gmail.com

Charlotte Bervild
Holbæk
charlotte@chaber.dk
31 60 01 02

Anneli Eriksen
Hørsholm
40764413
annelieriksen13@gmail.com

Annette Elsby
København
29 89 53 69
annetteelsby@gmail.com

Aase Knudsen Jensen
Terndrup
20 99 63 50
aase@hobbyladen.dk

Tatiana Jurgensen
Sønderborg
22 82 14 41
taukr711@gmail.com

Berit Jørgensen
Aarhus
28 18 90 93
ordforord@gmail.com

Gitte Havner
Mørkøv
61 86 47 27
gittehavner@hotmail.com

Hanne Damstedt
Varde/Ølgod
hanne.damstedt@gmail.com

50 22 32 00

Vibeke Buchardt Andersen
Frederiksberg
24 76 85 92
vibeke.buchardt.andersen@gmail.com

Merete Andersen
Hærland Norge
+ 47 40 22 87 31
merete601@gmail.com

Gitte Vallentin Lauridsen
Holbæk
51 25 07 41

Marianne Nielsen
Svendborg
m.n.elmaki@gmail.com

Sandra Breitenbach
Århus
yoga@flowside.dk

Charlotte Hallas Nielsen
Ishøj
24 66 70 31
gizzard21@gmail.com

Susanne Hebo

7100 Vejle
sus@ready.dk

Shirly Bolgann
Frederiksborg
sje2304@hotmail.com
42502848